Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Typ | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets : 31 x 44 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en lijst : 50 x 62 cm.
Ets is zuurvrij en zuurvrij passe-partout in zeer goede staat, lijst heeft wat gebruikssporen.
en
Ets : 31 x 41,5 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en lijst : 51 x 60 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in zeer goede staat.
================================================================================
Jan Sirks (Rotterdam, 23 februari 1885 - Zeist, 11 maart 1938) was een Nederlands graficus, die zich toelegde op het schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch realistische stijl. Sirks was medeoprichter van de Rotterdamse kunstenaarsgroep "De Branding". Ondanks het feit dat Sirks autodidact was, was hij een van de weinige Rotterdammers die in de kunstwereld een relatief goed bestaan heeft gehad.
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Artpeers geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Artpeers bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 2-2-2017 um 20:06 |
Endzeit | 9-2-2017 um 20:06 |