Philippe Labarthe - Controversy between this and that
Philippe Labarthe - I hear they're looking for us
Manfred Grommelt - and others: six hand-signed screen prints: Landscapes
Jörg Remé - and others: six hand-signed screen prints: Various compositions
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Speciaal voor het goede doel “HIV ontrafelen” hebben diverse toonaangevende hedendaagse kunstenaars uit Gent een werk ter beschikking gesteld voor deze veiling. Tevens nog enkele werken gedoneerd door particuliere verzamelaars.
HIV is nog altijd één van de meest dodelijke ziektes ter wereld. De therapie kan het virus onderdrukken, maar de ziekte is nog steeds niet te genezen. Het onderzoeksteam van Prof. Dr. Linos Vandekerckhove, verbonden aan UZGent en UGent, voert baanbrekend onderzoek naar de genezing van HIV. Via deze veiling kan je ons onderzoek steunen: de opbrengst gaat integraal naar onderzoek ter genezing van HIV.
Meer info over dit onderzoek kan je vinden op deze site: www.hivontrafelen.be
Bekijk dus ook onze andere items die nu in de veiling staan!
Geveild item: Peter Anton (Geschonken door: Linda & Guy Pieters)
Titel: Unspecified
Afmetingen lijst: 65 cm x 65 cm
Oplage: 1/250
Jaartal: 2015
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Ja
Materiaal: Lithografie op papier
Conditie: Perfect
Afhandeling:
Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van “HIV ontrafelen” een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald in Gent en waar mogelijk ook worden verzonden.
Verzendkosten:
België: € 12,50
Nederland/EU: €25,00
Alle items lopen af op 26 november tussen 21:30u en 22:00u en zijn aangeboden in samenwerking met Kunstveiling.be
De opbrengst van dit werk gaat integraal naar HIV Ontrafelen, een fonds die onderzoek naar HIV genezing ondersteunt aan de Universiteit Gent.
Shipment | |
Shipment | Due to its size or fragility, it is not possible to send this item via regular mail |
Guarantee | |
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Artpeers only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Start time | 17-11-2016 at 14:35 |
End time | 26-11-2016 at 21:35 |