Armando - Giclée couleur DER DURCHGANG Signé à la main
Charles Bragg - Ets LE COUPLE PARFAIT/TROU 18 Handgesignerd
Type d'œuvre d'art | Bijoux |
Technique | Diamant |
Sujet | Autre |
Dimensions | 0.5 x 0.4 x 0.4 cm (h x l x p) |
Poids | 0.2 grammes |
Marqué | Sans poinçon |
Alle stukken zijn gedurende de veiling te bezichtigen in onze winkel "De Gouden Vondst". De Gouden Vondst is gevestigd op Nes 57 te Amsterdam (vlakbij de Dam)
Openingstijden:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
(De Gouden Vondst is onderdeel van de Stadsbank van Lening).
losse steen - met certificaat. | |||||||||||
Heure de début | 26-11-2021 à 17:02 |
Heure de fin | 11-12-2021 à 19:16 |