Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Bijoux |
Technique | Or |
Sujet | Collier |
Dimensions | 72 x 0.7 x 0.3 cm (h x l x p) |
Poids | 31.3 grammes |
Marqué | Poinçon néerlandais |
Alle stukken zijn gedurende de veiling te bezichtigen in onze winkel "De Gouden Vondst". De Gouden Vondst is gevestigd op Nes 57 te Amsterdam (vlakbij de Dam)
Openingstijden:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
(De Gouden Vondst is onderdeel van de Stadsbank van Lening).
Heure de début | 26-11-2021 à 17:02 |
Heure de fin | 11-12-2021 à 19:39 |