Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Bijoux |
Technique | Diamant |
Sujet | Boucles d'oreilles |
Dimensions | 1.3 x 0.6 x .3 cm (h x l x p) |
Poids | 2.4 grammes |
Marqué | Poinçon néerlandais |
Alle door de Stadsbank van Lening Amsterdam aangeboden sieraden zijn door de WaarborgHolland van een Nederlands gehaltekeur voorzien. De sieraden zijn altijd in gebruikte staat, tenzij dat in de advertentie anders is aangegeven. | |||||||||||