Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA
Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Gunter Fruhtrunk - zeefdruk naar schilderij uit 1968
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Type d'œuvre d'art | Bijoux |
Technique | Or |
Sujet | Autre |
Dimensions | 0.1 x 1.7 x 1 cm (h x l x p) |
Poids | 2 grammes |
Marqué | Sans poinçon |
Alle stukken zijn gedurende de veiling te bezichtigen in onze winkel "De Gouden Vondst". De Gouden Vondst is gevestigd op Nes 57 te Amsterdam (vlakbij de Dam)
Openingstijden:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
(De Gouden Vondst is onderdeel van de Stadsbank van Lening).
zgan. in gesealde verpakking. | |||||||||||
Heure de début | 26-11-2021 à 17:01 |
Heure de fin | 11-12-2021 à 20:59 |