Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Krachtige ets door Alfons Blomme.
Voorstelling van Perugia in Italië.
Losbladig, beeldmaat 33x33, bladmaat 43x40
Gesigneerd in rood r.o. 'Alfons Blomme f' en getiteld l.o. 'Perugia'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 4-6-2014 à 20:31 |
Heure de fin | 11-6-2014 à 20:31 |