Graciela Rodo Boulanger - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Jean-Louis Getaz - vieux fermier suisse
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets door Alfons Blomme.
Voorstelling van een dukdalf in de wateren voor Venetie.
Losbladig, beeldmaat 31x32, bladmaat 43x40
Gesigneerd in rood r.o. 'Alfons Blomme F'
Getiteld en gedateerd l.o. in de plaat 'Venezia' en '1923'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 19-2-2014 à 21:44 |
Heure de fin | 26-2-2014 à 21:44 |