Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een karakteristiek werk van de Belgische kunstenaar Alfred van Neste (Brugge 1874 - 1969 Ukkel).
Titel: zonder titel
Techniek: Kleurenets
Jaren: jaren '30
Oplage: 211/250
De ets is ingelijst met passe-partout achter glas in houten lijst.
Afmetingen:
36,5 x 65,5 cm (ets)
52,5 x 82,5 cm (lijst)
De ets is in zeer goede staat.
Heeft onderin een paar zuurstipjes (zie foto)
De lijst heeft gebruikssporen.
Alfred Joseph Auguste Van Neste was een Belgisch kunstschilder, graveur, landschapschilder, illustrator en ontwerper van affiches en boekbanden.
Ophalen of verzenden
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-10-2017 à 22:38 |
Heure de fin | 27-10-2017 à 22:38 |