Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kunstenaar: André Drenth
Titel: Nogmaals een keer
Jaar: 1976
Techniek: Viltstift en Aquarel op papier
Afmeting (afbeelding): 50 x 65 cm
Afmeting (incl. lijst): 52 x 67,5 cm
Signatuur: Gesigneerd
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Opmerkingen:
Een nette Viltstift en Aquarel tekening van André Drenth.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en zal hoogstwaarschijnlijk in houden dat we de glasplaat verwijderen. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 80x60 cm) rekenen wij €7,50
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-6-2018 à 16:42 |
Heure de fin | 26-6-2018 à 21:32 |