Alfonso Moreno - Salvador Dali dans son atelier à New York
Wakako Yamamoto - L'éveil à soi
Chick Corea - Affiche de la tournée FOREVER - signée par Corea/Clarke/White
George Ebrin Adingra - Visage abstrait africain avec têtes d'oiseaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Leuke aquarel van een typisch Indonesische markt (pasar) door Basar. Ingelijst, achter glas, gesigneerd rechtsonder.
Afmetingen: 39cm x 30cm (incl. lijst), 35cm x 26cm (binnen lijst)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O. Als dat om wat voor reden dan ook niet lukt, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en op uitdrukkelijk risico van de koper (vanwege het glas). Werk kan eventueel ook, uit de lijst gehaald, los verzonden worden omdat de lijst geen toegevoegde waarde heeft naar mijn mening, in dat geval zijn de verzendkosten slechts 10 euro binnen Nederland).
Basar (Bandung, 1901-1990) was één van de belangrijkste Indonesische exponenten van de Mooi-Indië school. Basar leerde schilderen van zijn broer Suwardja en kreeg ook advies van Abdullah Suriosubroto, een beroemde schilder van indische landschappen. Na zijn vertrek naar Jakarta (1925) werd hij één van de bekendste panoramische schilders in Indonesië, geliefd bij de koloniale Nederlanders maar ook andere buitenlanders.
Heure de début | 5-4-2015 à 19:49 |
Heure de fin | 18-4-2015 à 19:49 |