Karel Langer - Femmes au bord de l’eau
Freddy Flores Knistoff - Pas de titre 2001
Isabella Ritschl - Peinture - signée à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Bernhard Stüber
Titel: Quadro III
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 29/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm
VERZENDING
U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.