Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
2 kleurenetsen in serie te koop van Chabab Tayefeh Mohajer (African Market & Blue Serenity).
Naam Kunstenaar: Chabab Tayefeh Mohajer
Titel/Voorstelling: African Market & Blue Serenity
Materiaal en Techniek: Kleurenets
Afmeting African Market: beeldformaat 80x60cm, inclusief lijst 100x84cm. Afmeting Blue Serenity: beeldformaat 50x36cm, inclusief lijst 80x67cm
Beiden persoonlijk ondertekent, (African Market 30/60 & E.A. III/V)
Conditie : Originele staat. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Blue Serenity kleine vlekjes op passepartout niet op werk zelf. de werken kunnen alleen worden afgehaald.
Originele galerieprijzen: 1800 gulden voor African Markte en 750 gulden voor Blue Serenity. African Market is eerder via kunstveiling verkocht voor €175: https://www.kunstveiling.nl/veiling-main/59600/chahab/?AuctionOrder=supplier