Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Paolo SIMONCINI - Femme étrusque
Mooi bijzonder apart en groot werk , olieverf op board met collage van 4 repen. In topconditie , titel de Tekens III
gesigneerd linksboven Chabab 79
Houtenlijst two tone lijst goudverf met linnen binnen rand
maat lijst 61 x 76
oorspronkelijke galerie prijs was Hfl 3500 aangekocht door stichting voor Hfl 2750
Heure de début | 19-1-2016 à 9:43 |
Heure de fin | 2-2-2016 à 13:53 |