Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier
Abdol Motavassel - Crayon, Sans titre - Encadré
Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets van Chabab Tayefeh Mohajer. Eveneens ander werk van Chabab Tayefeh Mohajer aangeboden in de veiling. In de serie passen de etsen heel mooi bij elkaar.
Naam Kunstenaar: Chabab Tayefeh Mohajer
Titel/Voorstelling: Egyptisch landschap
Materiaal en Techniek: Kleurenets
Afmeting 45x65cm, inclusief lijst 60x80cm
Persoonlijk ondertekent, E.A. VII/X
Conditie : Originele staat. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Alleen af te halen.
Heure de début | 11-3-2016 à 18:18 |
Heure de fin | 19-3-2016 à 18:18 |