Leonor Fini - Leonor Fini - 'Sur le balai !' 17 / 100
Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer fraai werk van deze in 1951 in Teheran geboren kunstenaar.
Titel: Le temps de colombe.
Jaartal: 1994.
Afmetingen blad: 51,5 cm x 54,5 cm
Oplage: 28/35
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier.
Ingelijst: Nee.
Conditie: In goede staat, maar met een vouwlijn in de hoek rechtsboven. Ingelijst waarschijnlijk nauwelijks zichtbaar.
Verzending: N.l. € 12,50. Naar België € 20,- Aangetekend met Track en Trace, door Post.nl.
Uitsluitend verzending.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorschoten, Les Pays-Bas |