Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere ets in reliëf druk zoals de figuren en de hand ingekleurde vormen op zwaar geschept papier.
met potlood gesigneerd rechts onder met links onder de oplage 11/25
formaat blad 64 x 52 met passe-partout buiten blad in perfecte staat
zilveralumium lijst 80 x 66 ophangklaarwerk
Aanschaf waarde euro 625
zie 2 andere werken van hem uit dezelfde collectie
Heure de début | 19-1-2016 à 9:44 |
Heure de fin | 2-2-2016 à 16:44 |