Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
schitterende kleurenets , van chahab heel mooi ingelijst ,maten 97x76 cm,genummerd 23/25 en gesigneerd, prijs was 1200,- euro koopje dus.
supermooi werk.
word niet verzonden ophalen in leerdam.
Heure de début | 10-7-2015 à 19:56 |
Heure de fin | 15-7-2015 à 20:56 |