Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
C van LEEMPUTTEN
WEIDE LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 20 X 31 CM
IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 28 X 38 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER C van LEEMPUTTEN
STAAT;
HET SCHILDERIJ IS IN MATIGE STAAT, ER ZIT NOG EEN OUDE DKIKE VERNISLAAG OP
HER EN DER AL WAT KRASJES IN DE VERNIS, MOET DUS SCHOONGEMAAKT,
KLUS VOOR DE LIEFHEBBER DUS 1 EURO START
Heure de début | 20-3-2015 à 20:58 |
Heure de fin | 29-3-2015 à 21:58 |