Année | 1914 |
Support | Panneau dur |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 38.5 x 42.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
*Fraai
schilderij van een bosgezicht met een wandelaar in het bos door de bekende Nederlandse kunstenaar C.
Vreedenburgh. Het werk is l.o. gesigneerd en gedateerd met het jaar 1914
*Maten werk 38,5 x 42,5 cm. Maten (buitenzijde) lijst ong. 52 x 56 cm.
*Het werk is in uitstekende conditie, recentelijk nog professioneel gereinigd.
Uitstekend schilder van o.a. stadsgezichten, landschappen en plasgezichten in een realistisch impressionistische stijl. Samenwerking en raadgevingen gehad van Albert Roelofs en Willem Tholen. Zijn werk is erg geliefd, heeft ook verschillende prijzen ontvangen. etc. Veel meer over deze kunstenaar is terug te vinden in boeken of internet. Werk van dez kunstenaar zit in div. musea en in vele particuliere - en bedrijfscollecties.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-7-2019 à 14:37 |
Heure de fin | 21-7-2019 à 22:04 |