Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig orginele abstracte compositie van Douglas Allsop.
JC 145
Douglas Allsop
Zeefdruk 30/30
Afmeting werk: 40x40 cm
Handgesigneerd en oplage op de achterzijde.
Voor de conditie van de werken, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico.
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken, in Amsterdam, voordat u een bod uitbrengt.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Heure de début | 8-5-2017 à 17:54 |
Heure de fin | 16-5-2017 à 17:54 |