Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig orginele abstracte compositie van Douglas Allsop.
JC 145
Douglas Allsop
Zeefdruk 29/30
Afmeting werk: 40x40 cm
Handgesigneerd en oplage op de achterzijde.
Voor de conditie van de werken, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Heure de début | 5-9-2017 à 11:51 |
Heure de fin | 12-9-2017 à 19:51 |