Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig orginele abstracte compositie van Douglas Allsop.
JC 145
Douglas Allsop
Zeefdruk
Afmeting werk: 40x40 cm
Het oplagenummer op de foto kan afwijken, van het uiteindelijk geleverde oplagenummer.
Handgesigneerd en oplage op de achterzijde.
Voor de conditie van de werken, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
ZZERO
QQGEO
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda of amsterdam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda of Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-11-2017 à 22:30 |
Heure de fin | 20-11-2017 à 20:30 |