Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1982 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 38 x 28 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Prachtige, originele uitgave van deze zeer gezochte Derriere le Miroir uit 1982. Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat ze gestript worden voor de afzonderlijke litho’s. Op de website van Maeght wordt deze uitgave te koop aangeboden voor 1600 euro maar hij is niet meer te bestellen (zie laatste foto).
25 originele litho’s waarvan 11 over een dubbelpagina. Saul Steinberg (foto 1), Marc Chagall (foto 2), Eduardo Chillida (foto 3), Joan Miró (foto 4), Pablo Palazuelo (foto 5), Bram van Velde (foto 6), Antoni Tapies (foto 7), Pierre Alechinsky (foto 8), Raoul Ubac (foto 9), Pol Bury (foto 10), Valerio Adami (foto 11), Shusaku Arakawa (foto 12), Jean-Paul Riopelle (foto 13) en verder litho’s van Paul Rebeyrolle, Pierre Tal-Coat, Konrad Klapheck, Gerard Titus-Carmel, Ellsworth Kelly, Jacques Monory, Jean Bazaine, Takis, Claude Garache, Joan Gardy-Artigas en Francois Fiedler. Verder veel foto’s van belangrijke kunstenaars, teksten over belangrijke kunstenaars en een inhoudsopgave van alle 249 voorgaande DLM’s. In goede conditie; inhoud zeer goed, omslag (Steinberg, voor en achter) wat smoezelig en wat foxing links bij de rug.
Afmetingen: 56cm x 38 cm (dubbelpagina), 38cm x 28cm (pagina)
État | Bon | ||||||||
Inhoud zeer goed, omslag (Steinberg, voor en achter) wat smoezelig en wat foxing links bij de rug. | |||||||||
Heure de début | 1-12-2021 à 11:32 |
Heure de fin | 12-12-2021 à 16:31 |