Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Zwart krijt tekening uit 1919. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeld- en Bladmaat 56 x 42 cm. Losbladig.
Elisabeth Adriani-Hovy leefde van 1873 tot 1957.
Zij was een leerling van Maurits van der Valk.
Heure de début | 29-9-2016 à 16:33 |
Heure de fin | 6-10-2016 à 19:33 |