Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 72 x 72 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Karakteristiek, groot werk van Elmar Gille. Diepdruk ets op dik geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘94), getiteld (Ars Vivendi – Il Mezzogiorno) en genummerd (24/60). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 72cm x 72cm (blad), 64cm x 64cm (etsbeeld)
Heure de début | 27-9-2019 à 22:31 |
Heure de fin | 25-10-2019 à 11:53 |