Anthonie Waterloo - Trois gravures présentant des défauts
Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Frans Masereel, Bijouterie, Mariage Prochaine (Huwelijk is aanstaande). Originele houtsnede. De prent is gedrukt op geschept papier en dateert uit 1950. Maat afdruk:13 x 9 cm. Blad 19 x 13,7 cm. De prent is rechtsstreeks van het originele blok gedrukt. In topconditie. Authenticiteit is gegarandeerd.
Ik verstuur bij voorkeur aangetekend en zorgvuldig ingepakt. Afhalen kan ook.
Heure de début | 10-8-2016 à 21:57 |
Heure de fin | 24-8-2016 à 21:57 |