Hans-Joachim Spesshardt - Lot de 4 lithographies dont 3 signées - 1967
Zaidong Zheng - Trois sérigraphies signées à la main : Mère avec enfant, Cirque I, II
Leonore Adler - Francfort la nuit
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijst! Originele houtsnede op zwaar papier. Groot formaat: 19 x 18cm. Een van de illustraties van een uitgave van Vlaschaard van Stijn Streuvels uit 1907. Frans Masereel heeft 29 illustraties gemaakt voor een herdruk van dit boek dat verscheen in1965.Direct van het blok gedrukt en losbladig verschenen. Authenticiteit is gegarandeerd.
Deze prent is ingelijst en voorzien van een passe-partout van hoge kwaliteit. Het is een aluminiumlijst in zeer nette staat. wordt zorgvuldig ingepakt en bij voorkeur aangetekent verstuurd. Ophalen kan ook.
Nederland: 9 euro (aangetekend), Belgie: 15 euro (aangetekend), Wereld 26 euro (aangetekend).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rijswijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | RIJSWIJK, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-5-2017 à 21:49 |
Heure de fin | 18-5-2017 à 8:49 |