Kunstenaar : GABRIELA VILLARREAL
Titel : Abstracte Compositie ''
Techniek : Olieverf in warme tinten op Doek
Incl. zilveren baklijstje
Formaat : 60 x 50 cm
Gesigneerd en Gedateerd 2009
Conditie : in perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
* Plus het mooie Boek van Gabriela !
Heure de début | 27-1-2014 à 14:37 |
Heure de fin | 2-2-2014 à 14:37 |