Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Edition 160 - signé-numéroté
Mooi werk van Ad van Hassel.
Betreft een hand geschilderd 3D doek door Ad van Hassel. Tulpen in een veld, geschilderd met acrylverf.
De zijkanten van het doek zijn mee geschilderd (foto 2) en voorzien van een ophang systeem (foto 3), het werk kan dus zo aan de muur.
De afmeting van het werk is 40 x 40 cm. Extra leuk als drieluik (zie mijn andere 2 advertenties). Bent u de hoogste bieder op alle drie de werken, dan betaalt u geen verzendkosten.
Hand gesigneerd op de voorzijde.