Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Geraart Westerink. Nummer: 7/10. Afmetingen blad: H33 x b28.5. Afmetingen voorstelling: H13 x b10 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-3-2018 à 23:27 |
Heure de fin | 4-12-2018 à 16:14 |