Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Style | Minimaliste |
Dimensions | 28 x 28 cm (h x l) |
incl. cadre | 62 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Beperkt: nummer 6 van 250 |
Deze zeefdruk van Gilbert Decock, met als titel ‘Composition’, heeft een beperkte oplage van 250. Het hier aangeboden exemplaar is nummer 6. De druk is handgenummerd en -gesigneerd.
De zeefdruk is nieuw ingelijst: achter glas met een zuurvrij passe-partout en - achterblad. De afmetingen van de lijs in cm. zijn (l x b x h) 45 x 1,5 x 62, de afbeelding is 28 cm. x 28 cm.
Gilbert Decock (Knokke, België 1928 – 2007) was een belangrijke vertegenwoordiger van de Belgische abstracte kunst. Zijn werk valt te categoriseren onder ‘’geometrisch abstracte schilderkunst’’.
Decocks werk is erg minimalistisch. Qua kleur gebruikte hij uitsluitend wit, zwart en grijstinten. Qua vormen beperkte hij zich tot de cirkel en het vierkant. De cirkel symboliseert het oneindige, het goddelijke, terwijl het vierkant het begrensde en het aardse symboliseert.
Bij verzending wordt de zeefdruk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Het beeld ziet er goed uit en de het werk is nieuw ingelijst. | |||||||||||
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-6-2021 à 8:08 |
Heure de fin | 5-7-2021 à 19:45 |