Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 73 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden. Daarom in prijs verlaagd van 250 euro naar 195 euro.
Prachtige, geometrische compositie van de Belgische kunstenaar Gilbert Decock. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/75). In goede conditie; beeld zeefdruk is uitstekend maar de bovenste 6 centimeter van het blad zijn sterk verkleurd. Gelukkig is de witte marge aan de bovenkant zeer ruim (en nutteloos) dus ingelijst met passe-partout is het werk bijna perfect (want slechts kleine verkleuringen aan de randen van de witte marge onderaan).
Afmetingen: 73cm x 55cm (blad), 50cm x 50cm (beeld zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Beeld zeefdruk is uitstekend maar de bovenste 6 centimeter van het blad zijn sterk verkleurd. Gelukkig is de witte marge aan de bovenkant zeer ruim (en nutteloos) dus ingelijst met passe-partout is het werk bijna perfect (want slechts kleine verkleuringen aan de randen van de witte marge onderaan). | |||
Heure de début | 18-2-2020 à 18:03 |
Heure de fin | 28-2-2020 à 21:42 |