Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets door Hans van Draanen
Voorstelling getiteld Waarzegger
Ets onder passepartout, beeldmaat 40x24, p.p.maat 60x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'van Draanen '65'
Annotatie l.o. 'epreuve d'artiste'
Getiteld op sticker op achterkarton voormalige lijst
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-4-2017 à 13:38 |
Heure de fin | 1-5-2017 à 19:48 |