Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets door Hans Wiesman
Voorstelling van een stilleven op tafel
Losbladig, beeldmaat 25x21, bladmaat 35x29
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Wiesman 12-1/55', genummerd '1/10'