Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Support | Marouflé |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 19.5 x 27 cm (h x l) |
incl. cadre | 40.5 x 47.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
C252
Kunstenaar: Hendrik Otto van Thol
Techniek: marouflé
Voorstelling: sneeuwlandschap met houtsprokkelaar
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 19.5 x 27 cm
lijst maat 40,5 x 47,5, slijtschade / ornament door de tijd
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, neem gerust contact met ons op.
Het werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis
État | Raisonnable |
licht oppervlaktevervuiling en verkleurde vernis door de tijd/ lijst: slijtschade / ornamentschade door de tijd. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-4-2019 à 13:31 |
Heure de fin | 30-12-2020 à 5:28 |