Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Elva Polyakova - Journées d'Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Estampes |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Dimensions | 10 x 14 cm (h x l) |
incl. cadre | 18.5 x 22.5 cm (h x l) |
Signé | Signé dans la planche |
Handgekleurde gravure van Engelse jachttafereel van de hand van Henry Thomas Alken, graveur J. Harris.
H. Alken “Run to Earth”, Edizioni Ponte Vecchio, J. Harris
Henry Thomas Alken (12 oktober 1785 - 7 april 1851) was een Engelse schilder en graveur die vooral bekend stond als karikaturist en illustrator van sportieve onderwerpen en jachttaferelen. Zijn meest productieve periode van schilderen en tekenen vond plaats tussen 1816 en 1831.
Afmetingen inclusief lijst: 18,5 x 22,5 x 0,5 cm. Afmetingen pas partout 10 x 14 cm. Gewicht ± 300 gram.
Het werk is zeer netjes en mooi ingelijst.
Zie een tweede werk uit dezelfde serie ook aangeboden op Kunstveiling. Indien samen gekocht bespaar je op de verzendkosten.
Voor de leeftijd zeer netjes en mooi ingelijst. | |||
Le lot se trouve à | Sint Odiliënberg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-10-2020 à 7:54 |
Heure de fin | 4-11-2020 à 22:16 |