Gunter Damisch - "Rotwegverschlingung" 1997 - Edition 33 - signé et numéroté à la main
Rainer Fetting - "Le Baiser" édition à 100 exemplaires numérotés
Wij verkopen een mooi een mooi uniek schilderij op doek van Imre Antonyi. Het doek is 93cm x 36cm + kader. He schilderij is origineel getekend en is in goede staat.
Heure de début | 18-10-2016 à 18:37 |
Heure de fin | 25-10-2016 à 18:37 |