Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Jan Hoogsteynsan Hoogsteyns werd geboren in 1935 in Beverloo - Belgie. Hoogsteyns heeft in de loop der jaren naam gemaakt met een oeuvre dat niets opdringerig of opzettelijks heeft, maar zich zacht en langzaam laat begrijpen.
Hij schildert portretten, stillevens en vooral landschappen, die ver van ons schijnen te liggen en ontstaan uit een droom. Zijn picturale wereld is er een van poëzie en subtiliteit, uitgedrukt in zachte tonaliteiten van grijs, beige, geel, blauw en zilverwit. Een kunst van beperking zou men het kunnen noemen, maar met sfeer en innerlijkheid.
Olieverf op doek
Titel Anne
Afmeting afbeelding 40cm. x 50 cm.
Afmeting incl. lijst 53 cm. x 63 cm.
Gesigneerd
In onberispelijke staat
Wordt aangetekend zorgvuldig verpakt, doch op eigen risico verzonden
Ook afhalen is mogelijk.
Heure de début | 2-1-2015 à 19:07 |
Heure de fin | 12-1-2015 à 19:17 |