Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Crayon |
Dimensions | 22 x 15 cm (h x l) |
Passe-partout | 33 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jan Sluijters maakte landschappen,stadsgezichten vooral veel portretten. Hij is vooral bekend om zijn vrouwenportretten.
Hij werkt samen met zn vriend Leo Gestel.
Sluijters schilderde in alle stijlen, maar altijd figuratief. De vernieuwing in de Nederlandse schilderkunst leverde Sluijters de reputatie op van pionier van het Nederlandse modernisme.
Later schilderde hij vrij realistisch met zijn kenmerkende felle kleurgebruik. Hij was een societyschilder.
P.S Mocht u het leuk vinden,neem u dan ook verder een kijkje voor nog vaker leuke kunstaanbiedingen op mijn naam MundiCollection bij dit vertrouwd en veilig werkende site van Kunstveiling.
Veel plezier op deze site!
altijd in donkere lade veilig en netjes opgeborgen om de goede staat te behouden | |||
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2020 à 13:53 |
Heure de fin | 3-5-2020 à 22:14 |