Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 1981 |
Technique | Tirage argentique (Photo classique) |
Sujet | Nu |
Dimensions | 28.5 x 20 cm (h x l) |
incl. cadre | 40.5 x 30.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Onbekend |
Een ingelijste foto uit 1981 van de Franse fotograaf Jeanloup
Sieff (1933-2000), getiteld 'La petite culotte' ('Het kleine slipje').
-Met naamstempel en handgeschreven titel en datum op de achterkant van de foto.
-Ingelijst in een aluminium lijst met een nieuw passe-partout en
glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 40,5 x 30,5 cm. Blad, 40 x 30 cm. Beeld/foto, 28,5 x 20 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere verzameling.
-Conditie: Het papier van de foto heeft in de marge aan de onderrand, buiten
beeld, vlekjes en een slijtplek / beschadiging ten gevolge van een eerdere
inlijsting waarbij het fotopapier vastgezeten heeft aan de glasplaat (zie de 9e
foto). Na de nieuwe inlijsting met een passe-partout is dit niet meer te zien.
Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de fotograaf:
Jeanloup Sieff (Parijs, 30 november 1933 - aldaar, 20 september 2000) was een Frans fotograaf, vooral bekend om zijn modefoto's, portretten, reportages, landschappen en naakten, veelal in zwart-wit.
Zijn ouders waren van Poolse herkomst. Hij studeerde fotografie in Parijs en Vevey. In 1954 begon hij te werken als fotojournalist en modefotograaf voor het tijdschrift Elle. Later verbond hij zich ook freelance aan Magnum Photos. Van 1961 tot 1966 verbleef hij in New York, waar hij werkte voor bekende tijdschriften als Vogue, Harper's Bazaar en Paris Match. Daarna keerde hij terug naar Parijs.
Behalve als mode- en reportagefotograaf maakte Sieff ook naam als portretfotograaf en kunstfotograaf. Hij werkte vooral in zwart-wit en maakte overwegend gebruik van een groothoekobjectief. Hij trok de aandacht met zijn naakten, maar maakte veel dans- en balletfoto’s. Hij werkte graag met modellen uit de danswereld vanwege hun lichaamsbeheersing en de manier waarop ze ruimte kunnen vullen.
Jeanloup Sieff Sieff werd meermaals onderscheiden en werd in 1992 opgenomen in het Franse Legioen van Eer. Hij overleed in 2000, 66 jaar oud. Tegenwoordig wordt hij gerekend tot de belangrijkste fotografen uit de vorige eeuw.
(bron: Wikipedia)
Afhandeling:
-De foto kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De foto kan verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Gratis verzending.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Het papier van de foto heeft in de marge aan de onderrand, buiten beeld, vlekjes en een slijtplek / beschadiging ten gevolge van een eerdere inlijsting waarbij het fotopapier vastgezeten heeft aan de glasplaat (zie de 9e foto). Na de nieuwe inlijsting met een passe-partout is dit niet meer te zien. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. | |||||||||||
Heure de début | 17-12-2020 à 9:08 |
Heure de fin | 22-3-2021 à 19:26 |