Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Litho van Jean-Paul Cleren, 'Visage imaginaire' incl. fraaie lijst, genummerd XLIV/CL en met potlood gesigneerd.
Techniek: kleurenlitho op zwaar mat papier
Jaartal: onbekend
Oplage: XLIV/CL
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeldmaat: 45 x 57 cm, incl. lijst 61 x 79 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: in prima staat, paar kleine vlekjes
Afhandeling: De litho kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Garantie: Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, voor wat betreft de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.
Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen!
Heure de début | 22-5-2014 à 17:22 |
Heure de fin | 1-6-2014 à 17:22 |