Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1973 |
Dimensions | 72 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 162/190 |
Zeefdruk van Jeroen Henneman. Titel: Kraan en waterstraal. Jaar: 1973. Nummer: 162/190. Afmetingen blad: H72 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b43cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat. Op de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 11-3-2020 à 21:02 |
Heure de fin | 7-4-2020 à 11:40 |