Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Lithographie |
Style | Surréaliste |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 100 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk van Ripollés (1932, Castellón, Spanje) toont wat hij voelt. Zijn inspiratie put hij uit zijn verbeeldingskracht.
Ripollés leeft als een kluizenaar dicht bij de natuur. Hij schildert in de buitenlucht, waar hij een wereld creëert van liefde en tederheid en waar soberheid en expressiviteit hoofdzaak zijn. Hij verdringt negatieve gevoelens zoals haat en jaloezie. De hoofden van zijn gecreëerde wezens lijken meestal ook hun lichaam te zijn. Zijn kleuren zijn helder en door het gebruik van contrasten, creëert hij een adembenemende atmosfeer. Ripollés behoort tot de belangrijkste hedendaagse Spaanse kunstenaars en zijn kunst is opgenomen in belangrijke collecties overal ter wereld.
État | Bon |
weinig zichtbare onregelmatigheden. Prachtig ingelijst. | |
Heure de début | 19-2-2020 à 21:25 |
Heure de fin | 1-3-2020 à 22:59 |