Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 40 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75/200 |
Kamagurka studeerde achtereenvolgens Kunstonderwijs in Brugge en later Kunst aan Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Gent. Die laatste studies hield hij echter voor bekeken nog voor hij zijn diploma haalde.
Hij werd bekend in België door zijn werk als cartoonist in het weekblad Humo. Geïnspireerd door de absurde en choquerende strips en cartoons van Robert Crumb, Roland Topor en het controversiële Franse blad Hara-Kiri introduceerde hij soortgelijke tekeningen in Vlaanderen.
gesigneerde uitgave | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-12-2020 à 20:54 |
Heure de fin | 27-12-2020 à 21:22 |