Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
Arthur Seufert - 2 aquarelles de chats sauvages
Raymond Moretti - La Rue Saint Denis 14
Clement Massier - Vase à motif de feuilles
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Origineel werk van KAMAGURKA
Afmetingen tekening: 65 x 50 cm
Techniek: inkt op dik tekenpapier
Uniek
Handgesigneerd rechtsonder
Werk bevat lijst die op de foto is weergegeven