Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Origineel werk van Kamagurka
Titel: meditatie
Techniek: acryl op papier
Afmetingen: 65 x 50 cm
Oplage: uniek
Handgesigneerd
Glazen aluminium lijst wordt meegeleverd
Heure de début | 2-2-2016 à 21:52 |
Heure de fin | 7-2-2016 à 21:52 |