Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Typische zeefdruk van Kamagurka. Absurdisme ten top. Ingelijst in een aluminium lijst.
Kunstenaar: Kamagurka
Titel: De man uit twee stukken en zijn bril
Gesigneerd: r.o. Kamagurka
Genummerd: 199/200
Afm.incl. lijst: 40x50 cm
In uitstekende staat.
Verzendkosten: Ned: € 10,- Bel: € 16,-. Wordt aangetekend verstuurd. Ophalen heeft de voorkeur.