Année | 1980 |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 85 x 73 cm (h x l) |
incl. cadre | 86 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort Lijst: Spieraam met hout omlijst
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Verzending is mogelijk, echter hanteren we afwijkende tarieven in het geval van verzending wegens het formaat:
Nederland: €22,50
Belgie: €36,50
Rest EU: €44,50
(VK363259)
État | Raisonnable |
Het werk is in redelijke staat. De verf is aangebracht op ongeprepareerd doek. Er zitten scheuren in de verflaag waar de verf pasteus is aangebracht. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-11-2018 à 15:51 |
Heure de fin | 18-11-2018 à 22:32 |