Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 63 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 3/6 |
Prachtig werk van deze Spaans/Nederlandse kunstenaar in zeer kleine oplage (3/6) Titel van het werk is niet meer goed te zien; P... Netjes ingelijst
Manuel Menan (1946-1994) studeerde architectuur en design aan de Universiteit van Madrid. Hij presenteerde zijn voornamelijk grafische werk voor het eerst in 1966 tijdens een collectieve overzichtstentoonstelling gehouden in Monaco en Den Haag getiteld "Spaanse schilders en beeldhouwers" Zijn eerste soloverkooptentoonstelling was in 1971 bij de gerenormeerde Cultart Galeria in Madrid. Enkele jaren daarna was zijn werk ook in Nederland te zien in o.a. het Stedelijk Museum te Amsterdam. Hij stierf onverwacht op de jonge leeftijd van achtenveertig jaar.
État | Bon |
Zie foto’s | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-10-2021 à 1:09 |
Heure de fin | 31-10-2021 à 17:49 |